oie_transparent
0090 (212) 674 71 76
fivatarim@fivatarim.com.tr
About Us
HAKKIMZDA
fİVA TARIM

FİVA TARIM

Kalitwli ürünü, geleceğe katacağımız değer olarak görüyoruz.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fiva Tarım A.Ş. 2019 yılında kurulmuş ve Isparta Gönen - senirce kınık çiftliğinde 600 dönüm arazide elma, nektarin ve kayısı yetiştiriciliğine başlamıştır.

 

Dünyada, tarım her geçen gün kendisini yenilemekte, modern tarımda kullanılan teknikler sürekli gelişmektedir. Fiva Tarım olarak amaçlarımızdan birisi dünyada gelişen ve yenilenen modern tarım tekniklerini takip ederek, siz değerli tüketicilerimize kaliteli ürünler üretmeye çalışmaktır

 

Amaçlarımız doğrultusunda hep daha iyisi, hep daha yenisi ve hep daha kalitelisi politikamızı izleyerek sizlere ülkemiz şartlarında mükemmel ürünler sunmak ve ülkemizin kalkınmasına dair çalışmaları sizlerle el ele vererek yürütebilmek bizim onur kaynağımızdır.

 

Kurulduğu günden beri Fiva Tarım her geçen gün büyümekte ve kendini bir adım daha ileriye atabilmektedir. 600 dekar ile başlayan arazimizi ilerleyen yıllarda 10.000 dekar üzerine çıkarmak ve ihracatta ülkemizi ilk sıralarda temsil etmek hedeflerimiz arasındadır. Bizim için güven, kalite ve hizmet en önemli prensiptir. Bu doğrultuda saygınlığımızı yitirmeden güçlenip büyüyeceğimize eminiz.

ISPARTA GÖNEN'DE ÜLKEMİZE VE DÜNYAYA KALİTELİ ÜRÜN ÜreTİYORUZ

Yaptığımız zirai çalışmalar her geçen yıl bölge insanına ve kaliteye değer katımaktadır..